Środa XIII tygodnia okresu zwykłego, Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
29 czerwca 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

13 Niedziela Zwykła  26.06.2022r.

1.    Dziś 13 Niedziela Zwykła, - wręczenie krzyży dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

2.    Jutro w poniedziałek o godz. 18.00 odbędzie się Bierzmowanie w Górzycy z udziałem ks. Biskupa Pawła Sochy. Przy tej okazji dziękuję tym rodzicom, którzy się zaangażowali w przygotowanie uroczystości, za sprzątanie, koszenie trawy. Bóg zapłać..

3.    Spotkanie informacyjne dla osób wyjeżdzających do Bułgarii  o 11 i 13.

4.    W naszej przychodni lekarskiej Medyk w Górzycy 6 lipca w środę od godz. 8.00 odbędą się badania USG  Dopplera przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, Nerek, Płuc, Stawów, Piersi oraz eho serca. Badania są bezpłatne.

5.    W Poznaniu jest możliwość zobaczenia widowiska na początku lipca pt. Orzeł i Krzyż koszt 100zł osoby zainteresowane proszę się zgłaszać do ks. Proboszcza.

6.    W lipcu i sierpniu inne godziny odprawiania Mszy znajdziemy w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

7.    Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, za ofiary składane na kościół.

8.    Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”,

9.  W tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

W GÓRZYCY:  Krystyna Ławniczak, Jan Champel, Edward Banasiak, Stanisław Kaszkowiak, Mirosław Guz, Wanda Pawłowska, Jan Siuda, Agnieszka Matusewicz, Wiktor Palichleb

W GOLICACH: Paulina Dahlke, Waldemar Jackowski, Jerzy Głowania, Mieczysława Sztuka, Kazimiera Krzemień, Teresa Zaremba,

W tym tygodniu w Górzycy pożegnaliśmy Marię Jurczenko żyła lat 70.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

Msze Niedzielne w LIPCU:

3 lipca  w Górzycy o godz. 8.00 i 12.00 , w Golicach o godz. 10.00

10 lipca w Górzycy o godz. 8.00 i 15.30 w Golicach o godz. 14.30

17 lipca w Górzycy o godz. 8.00 i 15.30 w Golicach o godz. 14.30

24 lipca w Górzycy o godz. 8.00 i 12.00 w Golicach o godz. 10.00

PIELGRZYMKI - WYJAZDY

Planowany wyjazd w Roku 2022 dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie organizacyjne- w Górzycy:

w Golicach -